Wynajęcie podnośnika w Sun-dra Lift w 5 krokach!

Kiedy potrzebujesz podnośnika do wynajęcia do swoich prac, możesz zdecydować się na wynajem podnośników w Sun-dra Lift w Legnicy. Sun-dra Lift to firma z 10 letnim doświadczeniem w branży wynajmu maszyn budowlanych. Aby wynająć podnośnik w Sun-dra Lift wystarczy 5 kroków.

1. Kontakt z działem handlowym w celu wynajęcia podnośnika koszowego.

Pierwszym krokiem do wynajęcia podnośnika jest kontakt z opiekunem klienta. Listę opiekunów znajdziesz na naszej stronie w zakładce KONTAKT. Możesz też skontaktować się przez numer ogólny: +48 513 767 514 lub napisać zapytanie na adres .

Po wysłaniu prośby o kontakt, nas przedstawiciel skontaktuje się z Państwem i ustali szczegóły. Na tym etapie ustalimy jaki podnośnik do wynajęcia spełni państwa oczekiwania i najlepiej sprawdzi się podczas prac. Omówimy również ewentualne usługi dodatkowe, jak na przykład praca operatora. 

2. Oferta na wynajem podnośników koszowych

Na tym etapie opiekun klienta Sun-dra Lift, w oparciu o rozmowę z klientem, opracowuje ofertę. W ofercie uwzględnione są nie tylko marka podnośnika, jego rodzaj i wymiary, ale również długość wynajmu oraz miejsce dostawy. W ofercie przedstawione są stawki za wynajem podnośnika na dany okres, transport oraz informacje o kosztach dodatkowych związanych z wynajmem, takich jak polisa, mycie czy dodatkowe wyposażenie. 

3. Umowa, czyli potwierdzenie wynajęcia podnośnika

Jeśli klient zaakceptuje proponowaną ofertę wynajmu maszyn budowalnych, nasz dział zamówień przygotowuje umowę. O tym jak wygląda i co zawiera umowa najmu maszyn pisaliśmy już we wpisie Umowa Najmu maszyn- jakie są jej elementy. Aby ułatwić naszym klientom podpisywanie umów, szczególnie w przypadku pracy na budowie, gdzie dostęp do drukarki i skanera jest ograniczony, nasza firma korzysta z systemu Autenti, który jednym kliknięciem umożliwia podpisanie umowy. Poza umową, klient otrzymuje również Ogólne Warunki Wynajmu, które muszą być podpisane wraz z umową, aby podnośnik mógł zostać wynajęty. Jeśli klient podpisze umowę, podnośnik zostaje wynajęty i wpisany w plan transportowy celem dostawy w wyznaczonym terminie.

4. Dostawa podnośników wynajętych w Sun-dra Lift

Podczas sporządzania umowy, klient wraz z opiekunem ustalają nie tylko konkretny dzień dostawy, ale również strefę czasową dostawy wynajętych podnośników. Dobę dzielimy na 3 strefy czasowe, godz. 7-10, 10-13 i 13-16. W tym czasie dostarczamy wynajęty podest na miejsce określone w umowie, a za odbiór odpowiedzialna jest osoba wyznaczona przez klienta. 

5. Zwrot podnośników koszowych po wynajmie 

Po ukończeniu prac klient ma obowiązek zgłosić zwrot maszyny, nawet jeśli odbywa się on w określonym przez umowę terminie. Nasi opiekunowie klientów kontaktują się w tej sprawie, jednak należy to do obowiązków klienta. Klient zostanie wtedy powiadomiony o konkretnej strefie czasowej odbioru maszyny. Kierowca odbierający podnośnik po wynajmie sporządza protokół, a uprawniona przez klienta osoba (zamieszczona w umowie) ten protokół musi podpisać. Maszyna po wynajmie musi być w takim samym stanie, jak została dostarczona- czyli sprawna, z pełnym wyposażeniem oraz czysta. W przypadku uszkodzeń lub braków w wyposażeniu, klient zostanie obciążony dodatkowymi kosztami. 

 

Wynajem podnośników koszowych, ale również wózków widłowych i ładowarek teleskopowych w Sun-dra Lift przebiega szybko i sprawnie. Nasi doradcy skutecznie pomagają klientom na każdym etapie, zarówno doradzając w sprawie doboru maszyny, przez optymalizację kosztów, aż do zwrotu i ewentualnego kontaktu z serwisem. Ostatnim etapem, choć w przypadku nowych firm- pierwszym jest opłacenie faktury. Firmy, które wynajmują u nas podnośniki po raz pierwszy, przed dostarczeniem podnośnika będą musiały opłacić fakturę proformę. Firmy, które współpracują z nami więcej niż 3 krotnie, otrzymują fakturę po zakończonym wynajmie, a  w przypadku najmu dłuższego niż 2 tygodnie- 2 razy w ciągu miesiąca. 

 

Przeczytaj też:

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search