Podnośnik nożycowy spalinowy

Image

Podnośnik nożycowy spalinowy

Podnośnik nożycowy spalinowy to doskonała alternatywa dla rusztowania, w dodatku dostępna od zaraz. Mobilność i duży udźwig czynią go opcją szczególnie ergonomiczną. Atutem jest również możliwość doboru odpowiedniej wysokości i udźwigu. Wydajny silnik spalinowy umożliwia z kolei ekonomiczne użytkowanie.

 

Spalinowy podnośnik nożycowy, czyli funkcjonalność i bezpieczeństwo

 

Podnośniki nożycowe spalinowe charakteryzują się dużymi wymiarami, które idą w parze z funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Podest nożycowy spalinowy zapewnia pracownikom maksimum komfortu i bezpieczeństwa, tak potrzebnego w pracy na wysokości, ze względu na poziom niebezpieczeństwa, jaki się z nią wiąże. Dlatego podnośnik nożycowy spalinowy to tak częsty wybór, gdy chodzi o prace budowlane, ale również w przypadku najróżniejszych prac montażowych czy instalacyjnych. Podnośnik nożycowy podnosi się w pionie, lecz rozsuwany podest pozwala na wysięg poziomy. Nożycowe zwyżki spalinowe umożliwiają ponadto bezproblemowe manewrowanie maszyną oraz stabilną prace na wysokości dzięki podporom stabilizującym. W dodatku spalinowe podnośniki nożycowe z reguły wyposażone są w napęd na cztery koła, co umożliwia użycie maszyny nawet w trudnych warunkach. Ważnymi atutami są terenowe koła, duży udźwig nawet do 1000 kg, podpory stabilizujące i długie platformy często do 7 metrów. Dzięki zastosowaniu wydajnego silnika Diesel nie ma konieczności ładowania i tym samym przestoje są ograniczone.

Dlaczego warto wynająć podnośnik nożycowy spalinowy?

 

Kiedy chodzi o spalinowy podnośnik nożycowy wynajem wydaje się być szczególnie atrakcyjną opcją. Dlaczego? W takim wypadku podnośnik nożycowy spalinowy dostępny jest od zaraz. Opcja wynajmu pozwala także na dobór odpowiedniej wysokości, czy udźwigu. W dodatku usługi serwisowania i transport leżą po naszej stronie, stąd nasi klienci mogą liczyć na maksymalny komfort i profesjonalną obsługę, na każdym etapie realizacji. To wybór korzystniejszy niż zakup maszyny – ze względu na serwis, części, nie mówiąc o kosztach. Tymczasem wynajem spalinowych podnośników nożycowych niesie za sobą same plusy. Maszyna może zostać wynajęta niemal od ręki, a gdy pojawią się nowe potrzeby - wymieniona na inną.

 

Proponujemy jakościowe podnośniki nożycowe takich producentów jak Genie, JLG, MEC, Haulotte, SkyJack. Absolutną podstawą są dla nas ważne decyzje UDT i regularne przeglądy techniczne maszyn. Można mieć zatem pewność, że każdy oferowany przez nas podnośnik nożycowy spalinowy jest sprawny i może być użytkowany przez długi czas. Oferujemy wynajem podnośników o wysokości nawet do 20 metrów i minimalnej szerokości od 1.40 metra. Ponadto nasza oferta charakteryzuje się dostępnością wielu, różnorodnych opcji. W SUN-DRA Lift oferujemy nie tylko wynajem zwyżek, ale także remonty maszyn dla firm zewnętrznych oraz przygotowanie maszyn do rejestracji w UDT.

 

Model maszyny
Wys. robocza
(m)
Waga
(kg)
Udźwig
(kg)
Platforma
(m)
Wysuw
(m)
Specyfikacja
Genie GS 3268RT
11.75
3 600
454
2.51 x 1.55
JLG 3394 RT
12.5
6 600
905
3.81 x 2.18
2.44
Genie GS 4390 RT
14.75
6 000
680
3.98 x 1.18
3.40
JLG 4394 RT
15.11
7 100
680
3.81 x 2.18
2.44
SkyJack SJ- 9250RT
17.50
6 800
680
4.27 x 1.88
3.04

Kiedy sprawdzą się podnośniki nożycowe spalinowe?

Podnośnik nożycowy spalinowy sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. W przypadku ich użycia powierzchnia nie musi być uprzednio wyrównywana. Podnośniki z napędem 4x4 umożliwiają bowiem sprawne poruszanie się nawet po nawierzchni nieutwardzonej. Dlatego tego typu zwyżki to maszyny idealne, gdy chodzi o place budowy. Podnośniki spalinowe rzadko są użytkowane we wnętrzach obiektów. Wyjątkiem są pomieszczenia bardzo dobrze wentylowane. Standardowo dostępne są zwyżki zaopatrzone w silnik Diesla bądź silnik hybrydowy. Silniki Diesla słyną ze swej wydajności! Zatem ostateczny wybór podnośnika powinien być podyktowany konkretnym przeznaczeniem.

Podnośnik nożycowy spalinowy - szkolenia

Praca na wysokości zawsze jest ryzykiem. Dlatego operator podnośnika musi uprzednio odbyć odpowiednie szkolenia lub kursy przygotowujące do egzaminu, a kolejno uzyskać wskazane uprawnienia. W przypadku podnośników są to uprawnienia przyznawane przez Urząd Dozoru Technicznego. W SUN-DRA Lift pamiętamy o wszystkim, dlatego oferujemy również szkolenia dla operatorów maszyn. Nasze kursy kierowane są do pracowników indywidualnych oraz firm a także dla obcokrajowców np. kursy w języku ukraińskim, angielskim czy niemieckim.

 

W SUN-DRA Lift oferujemy wynajem podnośników nożycowych spalinowych i innych maszyn, lecz specjalizujemy się także transporcie maszyn i ładunku - nie tylko na terenie Polski. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dbamy także o serwis oferowanych przez nas urządzeń i zapewniamy klientom dedykowane szkolenia. Wysoka jakość proponowanych maszyn idzie więc w parze z kompleksową obsługą. Dlatego już dziś rozpocznij współpracę z SUN-DRA Lift - oszczędź cenny czas!

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search