Podnośnik teleskopowy spalinowy

Image

W SUN-DRA Lift stawiamy na jakość i profesjonalizm. Oferujemy maszyny budowlane z ważnymi decyzjami UDT. W naszej ofercie znaleźć można także podnośnik teleskopowy spalinowy, czyli popularny podest do zadań specjalnych. Oprócz tego oferujemy szereg usług dodatkowych, jak serwis, transport czy kursy dla operatorów maszyn.

 

Dlaczego warto wybrać podnośnik teleskopowy spalinowy?

 

Podnośniki teleskopowe to najlepsze rozwiązanie, gdy chodzi o pracę na dużych wysokościach. Wysięg podnośników tego typu jest bowiem znacznie większy, niż jest to w przypadku innych maszyn budowlanych. Dodatkowym atutem jest możliwość obrotu ramienia. Wśród podnośników teleskopowych wyróżnić można maszyny, takie jak podnośnik teleskopowy spalinowy i elektryczny, podnośnik teleskopowo-przegubowy czy też tak zwany koszowy podnośnik teleskopowy. Podnośnik teleskopowy spalinowy odznacza się typową dla tych maszyn budową, a więc teleskopowym wysięgnikiem, którym manewrować można z dużą precyzją. Kosz jest odpowiednio zabezpieczony barierkami. Kolejnym atutem, jakim wyróżnia się podnośnik teleskopowy spalinowy jest jego moc, wytrzymałość i wydajność mechanizmu unoszenia. Jednocześnie, konstrukcja zapewnia duży wysięg boczny. Ważnym atutem maszyny jest możliwość pracy na dużych wysokościach, wielkość kosza oraz udźwig w koszu roboczym. W przypadku maszyn spalinowych z silnikiem Diesel dużą zaletą jest również brak konieczności ładownia, a więc nieprzerwany tryb pracy. Podnośniki spalinowe mogą zostać zaopatrzone w generator zapewniający w koszu zasilanie o mocy 230V.

 

Podnośnik teleskopowy spalinowy wysokiej jakości

 

Podnośnik teleskopowy spalinowy z reguły wyposażony jest w napęd 4x4. Dzięki zastosowaniu napędu na cztery koła maszyna bezproblemowo porusza się po nieutwardzonej i niewyrównanej nawierzchni. To podstawowa różnica oddzielająca podnośniki teleskopowe spalinowe od elektrycznych. Podnośnik spalinowy może być użytkowany również w pomieszczeniach, warunkiem jest doskonała wentylacja - takie rozwiązanie stosowane jest jednak wyłącznie w sytuacjach gdzie nie można zastosować innego rozwiązania. Podnośnik teleskopowy sprawdzi się jako podest do prac wysokościowych, takich jak remont obiektów, mycie okien biurowców, montaż instalacji różnego typu oraz montaż konstrukcji stalowej czy drewnianej. W SUN-DRA Lift proponujemy podnośniki producentów takich jak Genie, JLG czy Haulotte aby zapewnić odpowiedni wybór parametrów niezbędnych do prac dla naszych Klientów. Co więcej, wszystkie oferowane przez nas maszyny posiadają ważne decyzje Urzędu Dozoru Technicznego UDT i poddawane są przeglądom konserwacyjnym. Można mieć zatem pewność, że podnośnik teleskopowy spalinowy posłuży firmie przez długi czas, a bezpieczeństwo pracowników nie będzie zagrożone.

 

Spalinowy podnośnik teleskopowy - wynajem

 

Znając potrzeby przedsiębiorców wychodzimy z inicjatywą i proponujemy wynajem maszyn budowlanych. Również gdy chodzi o spalinowy podnośnik teleskopowy wynajem jest opcją opłacalną. Zakup maszyny budowlanej to duży wydatek, często niepotrzebny. Z czasem pojawiają się kolejne koszty, związane z konserwacją maszyny, jej magazynowaniem, regularnymi przeglądami i transportem. Z kolei w przypadku wynajmu z maszyny korzystać można zawsze wtedy, gdy rzeczywiście jest potrzebna. Wynajem możliwy jest w każdej chwili, podobnie jak wymiana maszyny na kolejną, zależnie od zmieniających się potrzeb wysokości maszyny czy napędu spalinowego na elektryczny. Wydatki związane z jej przechowaniem i przeglądami leżą po stronie firmy wynajmującej. W dodatku również koszty serwisowania leżą w tym wypadku po naszej stronie. Kolejną propozycją jest transport maszyny pod wskazany adres. Dlatego przedsiębiorcy współpracujący z SUN-DRA Lift mogą liczyć na pełen komfort. Jakie jeszcze usprawnienia wyróżniają naszą ofertę? To między innymi możliwość przygotowania maszyn i dokumentacji do rejestracji czy do badań okresowych w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Spalinowy podnośnik teleskopowy - szkolenia i egzaminy

 

Operator maszyn budowlanych powinien posiadać uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego. W tym celu należy zdać egzamin przed UDT, zatem wskazane są uprzednie szkolenia przygotowujące. Gdzie takie kursy odbyć? Nasi klienci nie muszą szukać daleko, ponieważ organizujemy szkolenia dla operatorów maszyn. Kursy mogą odbywać się także w językach obcych - niemieckim, ukraińskim, rumuńskim. Na szkoleniach nie skupiamy się wyłącznie na teorii, ale ich istotnym elementem jest wiedza praktyczna. Przygotowanie do egzaminów dla operatorów jest więc gruntowne i dające możliwości zdania egzaminu w pierwszym terminie.

 

SUN-DRA Lift jest firmą o polskich korzeniach. Podbiliśmy jednak nie tylko polski rynek. Wśród naszych dotychczasowych klientów znajdują się duże przedsiębiorstwa z Danii, Czech i Niemiec. Możemy się więc pochwalić wieloma udanymi realizacjami. Można nam zaufać! W przypadku SUN-DRA Lift w parze z jakością maszyn idzie bowiem jakość usługi i oferta skompletowana perfekcyjnie względem potrzeb klientów. Zapraszamy do kontaktu - omów szczegóły, rozpocznij współpracę i nie martw się o jakość maszyn budowlanych czy szkolenia pracowników.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search