Blog

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Jako wypożyczalnia sprzętu budowlanego posiadamy wiele rodzajów maszyn budowlanych. Wynajmujemy podnośniki, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, koparki, wózki paletowe. Podnośniki, które posiadamy na wynajem, dzielą się na podnośniki elektryczne i podnośniki spalinowe; mogą być one nożycowe, przegubowe, teleskopowe, masztowe. Każdy rodzaj podnośnika sprawdzi się przy nieco innych pracach, a dziś skupimy się na tym, jakie jest zastosowanie podnośników przegubowych.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wynajem podnośników do prac na magazynie. Wózki widłowe i podnośniki nożycowe.

W pracy na magazynach niezbędne są wózki widłowe oraz podnośniki nożycowe. W zależności od specyfiki danego magazynu, różne maszyny mogą sprawdzić się lepiej lub gorzej. Co wziąć pod uwagę planując zakup bądź wynajem podnośników do prac na magazynie?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Podnośniki, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, koparki- gdzie wynająć taki sprzęt w okolicy Legnicy?

Przy pracach na budowie wymagany jest specjalistyczny sprzęt. W zależności od etapu prac wykonawca potrzebuje wynająć koparki i midikoparki, ładowarki teleskopowe, podesty samojezdne i wózki widłowe. Aby prace przebiegały sprawnie, sprzęt musi być zapewniony na czas, dlatego warto przed rozpoczęciem prac dowiedzieć się gdzie wynająć sprzęt budowlany.

W Sun-dra Lift posiadamy maszyny budowlane dostosowane do potrzeb wynajmującego. Wiele dostępnych maszyn pozwoli wynająć odpowiednią maszynę na Twoją budowę.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Od ponad 10 lat zajmujemy się wynajmem maszyn budowlanych, podnośników, wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, a od niedawna również minikoparek.

W ofercie posiadamy kilka rodzajów podnośników, w zależności od potrzeb i specyfiki pracy klienta. Powszechnie znane są podnośniki nożycowe oraz przegubowe. Na szczególną uwagę zasługują jednak podnośniki masztowe.

  • Dane rejestrowe firmy:
  • „Sun-Dra lift” Grzegorz Dragan
  • Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica
  • NIP: PL6912499363
  • REGON: 021980806
  • Email:
  • Phone: +48 513 767 514
© Copyright 2022. All Rights Reserved SUN-DRA Lift by DGMS

Search