Blog

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

 W dzisiejszych czasach maszyny budowlane oraz urządzenia transportu bliskiego stanowią fundament wielu branż. Bez ich pomocy nie byłoby możliwe prowadzenie skutecznej pracy, co ostatecznie wpłynęłoby negatywnie na rozwój gospodarki. Jednak, aby maszyny działały sprawnie i bezpiecznie potrzebują regularnych przeglądów oraz serwisowania. Często spotykamy się z sytuacją, w której przedsiębiorcy decydują się na samodzielne naprawy lub przeglądy maszyn. To jednak bardzo niebezpieczne podejście, ponieważ osoba nieposiadająca odpowiedniej wiedzy i doświadczenia może nie tylko uszkodzić maszynę, ale również narazić się na poważne zagrożenia związane z jej użytkowaniem.

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Transport maszyn to nie lada wyzwanie. Każda maszyna jest inna i wymaga specjalnego podejścia podczas transportu. Wiele firm popełnia błędy podczas transportu, które mogą prowadzić do uszkodzeń lub utraty wartości maszyny. Bez względu na to, czy planujesz transport maszyn budowlanych, transport podnośnika czy maszyny rolniczej, należy przeprowadzić go w pełni profesjonalnie i bezpiecznie. W tym artykule omówimy najczęstsze błędy podczas transportu maszyn i podpowiemy, jak można ich uniknąć.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Do prac na wysokości niezbędny jest odpowiedni sprzęt. W wypożyczalniach sprzętu budowlanego można wynająć podesty ruchome przejezdne. Można również kupić taki podnośnik. Używane są one w wielu branżach, szczególnie w budownictwie i przemyśle. Przeczytaj ten wpis, by dowiedzieć się, czy zakup podnośnika będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Czy zakupić podnośnik koszowy, czy platformowy? A może jednak lepiej wynająć maszyny budowlane?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Outsourcing usług transportowych maszyn to praktyka, która może przynieść wiele korzyści dla przedsiębiorstw. W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja jest coraz większa, a wymagania klientów rosną, outsourcing staje się coraz bardziej popularny w wielu branżach. W tym artykule omówimy, jakie korzyści wynikają z outsourcingu usług transportowych maszyn i dlaczego warto rozważyć takie rozwiązanie.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Co po niektórzy wiedzą, że jedną z gałęzi działalności Sun-dra jest wypożyczalnia sprzętu budowlanego. W ofercie posiadamy różnego typu maszyny, jednak większość stanowią podnośniki budowlane. W tym artykule dowiesz się czym jest podnośnik, jakie są jego typy i rodzaje, a także w jaki sposób działa.

  • Dane rejestrowe firmy:
  • „SUN-DRA Lift” Grzegorz Dragan
  • Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica
  • NIP: PL6912499363
  • REGON: 021980806
  • Email:
  • Phone: +48 513 767 514
© Copyright 2022. All Rights Reserved SUN-DRA Lift by DGMS

Search