Blog

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Podnośniki, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, koparki- gdzie wynająć taki sprzęt w okolicy Legnicy?

Przy pracach na budowie wymagany jest specjalistyczny sprzęt. W zależności od etapu prac wykonawca potrzebuje wynająć koparki i midikoparki, ładowarki teleskopowe, podesty samojezdne i wózki widłowe. Aby prace przebiegały sprawnie, sprzęt musi być zapewniony na czas, dlatego warto przed rozpoczęciem prac dowiedzieć się gdzie wynająć sprzęt budowlany.

W Sun-dra Lift posiadamy maszyny budowlane dostosowane do potrzeb wynajmującego. Wiele dostępnych maszyn pozwoli wynająć odpowiednią maszynę na Twoją budowę.

Koparki i ładowarki teleskopowe do wynajmu w Sun-dra Lift

Midikoparki gąsienicowe Kubota, oferowane do wynajęcia w Legnicy i na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, mają dostępny przydatny na budowie osprzęt. Midikoparki Kubota mają łyżki skarpowe oraz po 2 komplety łyżek do kopania.

Ładowarki teleskopowe, które posiadamy w ofercie, to maszyny charakteryzujące się wyjątkową mocą i wytrzymałością. Mogą one zastąpić na budowie wiele różnych maszyn i są w pewnym sensie uniwersalne. Ładowarki teleskopowe dzielimy na ładowarki proste i ładowarki obrotowe, a każda ładowarka wyposażona jest w dodatkowy osprzęt, w zależności od potrzeb naszego klienta. Więcej o charakterystyce dostępnych ładowarek teleskopowych przeczytasz na naszej stronie.  

Posiadamy do wynajmu również ładowarki kołowe Case- charakteryzują się one niewielkimi wymiarami, a dostępny do nich osprzęt to łyżki i widły.  

Jakie wózki widłowe i podnośniki oferuje Sun-dra Lift z Legnicy?

Nasza firma z siedzibą w Legnicy oferuje do wynajmu wózki widłowe czołowych producentów: Linde, Still, Jungheinrich, Herbst oraz Toyota. Aby wybrać odpowiedni wózek widłowy do swoich prac, warto poradzić się specjalisty, albo przeczytać artykuł na temat rodzajów i zastosowania wózków widłowych.  

Podnośniki, czyli podesty ruchome przejezdne stanowią największy odsetek maszyn do wynajęcia w Sun-dra Lift. Posiadamy podnośniki nożycowe, przegubowe, teleskopowe i masztowe, z napędem zarówno elektrycznym jak i spalinowym. Zwyżki na wynajem, które oferujemy posiadają bardzo zróżnicowane parametry, jednak każda maszyna posiada aktualne badania UDT, o co dba nasz niezawodny serwis.

Co jeszcze oferuje wypożyczalnia sprzętu budowlanego Sun-dra Lift?

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wynajmujemy również kontenery na budowy:

  • kontenery biurowe
  • kontenery socjalne
  • kontenery magazynowe

Sun-dra Lift oferuje również wynajem agregatów, ekspresów do kawy, wraz z kawą oraz samochodów dla firm- pod marką Gakuzo. 

Kto może obsługiwać wynajmowany sprzęt budowlany?

Aby zostać operatorem maszyn budowlanych, w tym: ładowarek teleskopowych, wózków widłowych, suwnic, podnośników- należy posiadać wymagane uprawnienia UDT. Każda z maszyn posiada swoją kategorię, a zdobyć uprawnienia można po przejściu szkolenie na operatora oraz zdaniu egzaminu przed inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego.

 

  • Dane rejestrowe firmy:
  • „Sun-Dra lift” Grzegorz Dragan
  • Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica
  • NIP: PL6912499363
  • REGON: 021980806
  • Email:
  • Phone: +48 513 767 514
© Copyright 2022. All Rights Reserved SUN-DRA Lift by DGMS

Search