Wynajem maszyn - długoterminowy czy tymczasowy?

Wynajem maszyn - długoterminowy czy tymczasowy?

Bez wątpienia wynajem maszyn jest świetną opcją, ze względu na oszczędności i wygodę. Dowodem na to są liczni zadowoleni klienci SUN-DRA Lift. Pozostaje tylko pytanie, jaki rodzaj wynajmu wybrać - tymczasowy czy długoterminowy?

Zalety tymczasowego wynajmu maszyn

Tymczasowy wynajem maszyn to idealna opcja, gdy chcesz szybko i bezproblemowo znaleźć maszynę, która sprawdzi się celem przeprowadzenia pilnych prac. W każdym przedsiębiorstwie budowlanym, magazynowym czy przemysłowym wykonywane są prace naprawcze, konserwacje, modernizacje, relokacje, remonty.

Celem ich realizacji konieczne jest zastosowanie odpowiednich maszyn, ze względu na bezpieczeństwo i funkcjonalność. Maszyny dobierane są pod kątem ich przeznaczenia, dodatkowych funkcji, stosowanego osprzętu, a także wymiarów, udźwigu i innych parametrów. Stosowane są przede wszystkim podesty ruchome, wózki widłowe czy ładowarki. Lista podestów ruchomych jest długa, dlatego jest w czym wybierać! W ofercie na pewno znajdziesz maszynę odpowiadającą oczekiwaniom. Dlaczego lepiej wynająć? W przypadku wynajmu maszyn nie trzeba obawiać się wysokich kosztów, które wiążą się z zakupem urządzenia. Oprócz tego, decydując się na tymczasowy wynajem maszyn możesz zmieniać maszyny zależnie od potrzeb, podobnie jak osprzęt. Ponadto nie musisz martwić się o przeglądy, serwis czy transport.

Oczywistą zaletą jest fakt, że tymczasowe zapotrzebowanie wymaga tymczasowych rozwiązań. Zakup maszyny jest w takiej sytuacji zupełnie niepotrzebny. Zatem, zamiast magazynować nieużywaną maszynę i przyjmować na siebie koszty związane z przeglądami - dużo lepiej zdecydować się na wynajem.

A może długoterminowy wynajem maszyn?

Długoterminowy wynajem maszyn to opcja idealna, gdy potrzebujesz maszyny na dłuższy czas, ale nie chcesz ponosić kosztów związanych z zakupem. To nie wszystko! Podobnie jak w przypadku wynajmu tymczasowego nie musisz martwić się o formalności, przeglądy czy naprawy. Tym zajmuje się firma wynajmująca. W chwili wypadku, awarii lub zbliżającego się terminu przeglądu - nie musisz martwić się o nic. Ponadto to dostawca maszyny zapewnia transport i gwarantuje doskonały stan maszyn oraz bezpieczeństwo ich użytkowania.

Ponadto, decydując się na długoterminowy wynajem maszyny nie trzeba ograniczyć się do jednego typu osprzętu. Wskazać można maszyny wielofunkcyjne, takie jak ładowarka teleskopowa. Wynajmując taką maszynę długoterminowo zyskujesz kilka maszyn w jednym, ponieważ dostawca maszyny może wynająć poszczególne typu osprzętu. Oprócz tego możesz skorzystać z dodatkowych akcesoriów zabezpieczających, które są konieczne ze względu na przepisy BHP. Akcesoria te różnią się w zależności od rodzaju wykonywanych prac oraz typu zabezpieczeń stałych obecnych na miejscu pracy. Na szczęście, niezależnie od potrzeb, akcesoria te możesz wynająć w SUN-DRA Lift.

W przypadku SUN-DRA Lift ogromną zaletą wynajmu, zarówno tymczasowego jak i długoterminowego, jest szeroka oferta dostępnych maszyn. Stawiamy na urządzenia najlepszych producentów. Z łatwością dobierzesz podest ruchomy, ładowarkę czy wózek widłowy o dostosowanych parametrach. Dostępne są maszyny o różnych rodzajach napędu, dlatego wynajmiesz urządzenia odpowiednie do zastosowania we wnętrzu obiektów, jak też te wykorzystywane głównie na zewnątrz.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Szukasz maszyny idealnej, ale nie wiesz, na jakie parametry się zdecydować? Profesjonalnej porady udzielą Ci nasi specjaliści. Zatem nie czekaj dłużej i skontaktuj się z SUN-DRA Lift, a Twoja maszyna niedługo zostanie dostarczona we wskazane miejsce.

Przeczytaj też:

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search