Serwis maszyn z dojazdem - dlaczego warto skorzystać z takiej usługi?

Podnośniki, wózki widłowe i ładowarki teleskopowe wymagają serwisu- czy to w celach naprawy, czy przygotowania do badań UDT, czy też po prostu w celach odnowy, renowacji. Niektóre z takich serwisów wymagają dłuższego przebywania maszyny na warsztacie, natomiast część z nich można wykonać u klienta. Dlaczego warto skorzystać z usługi serwisowej z dojazdem?

Oszczędność czasu właściciela serwisowanego sprzętu.

Pierwsza rzecz, taka bardzo przyziemna jednak niezwykle pożądana w dzisiejszym świecie to oszczędność czasu. Jeśli Twój podnośnik nożycowy czy inna maszyna wymaga naprawy serwisowej, prawdopodobnie będziesz zmuszony przerwać pracę, którą aktualnie wykonujesz, lub też szukać innych rozwiązań. Zamówienie serwisu zewnętrznego do naprawy podnośnika czy też wózka widłowego, zajmie ci dosłownie kilka minut. Wystarczy zadzwonić, przedstawić sytuację i oczekiwać na serwis. Dzięki temu rozwiązaniu nie masz potrzeby załatwiania, poszukiwania transportu maszyny do serwisu. Jeśli naprawa okaże się być prosta, być może po kilku godzinach lub 1-2 dniach maszyna będzie znowu sprawna. Po przybyciu na miejsce serwis sprawdzi usterkę, oszacuje czas oraz koszt naprawy, zamówi ewentualne potrzebne części. Jako właściciel podnośnika nie musisz martwić się o nic, a jedynie zaufać doświadczonym serwisantom.

Naprawa podnośnika w Twojej siedzibie.

Poza oszczędnością czasu na transport maszyny, serwisowanie z dojazdem do klienta ma inne zalety. Jako właściciel maszyny masz ciągły wgląd do sytuacji, widzisz, jak przebiega serwis podnośnika, jakie trudności bądź dodatkowe usterki zostały wykryte. Awarie podnośnika lub awarie wózka widłowego zdarzają się nie rzadko z powodu złej eksploatacji maszyny. Dzięki serwisantom, którzy dojadą naprawiać Twoją maszynę, możesz dowiedzieć się, jaka była prawdopodobna przyczyna awarii i jak w przyszłości uniknąć takich sytuacji.

Posiadając podnośnik nożycowy lub przegubowy, wózek widłowy czy też ładowarkę teleskopową, z pewnością zależy ci na dostępności tych maszyn. Nie wszystkich awarii da się uniknąć, jednak warto zadbać o prawidłową eksploatację, a w razie potrzeby mieć pod ręką kontakt do szybkiego i skutecznego serwisu.

Przeczytaj też:

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search