Korzyści wynajmu ładowarki teleskopowej i wózka widłowego

Korzyści wynajmu ładowarki teleskopowej i wózka widłowego

Ładowarka teleskopowa i wózek widłowy to prawdopodobnie najczęściej stosowane maszyny. Wszystko ze względu na ich uniwersalność i wielofunkcyjność. Obie te maszyny można wynająć, tym samym zapewniając sobie komfort i oszczędności. Sprawdź, jakie korzyści płyną z wynajmu ładowarki teleskopowej i wózka widłowego

Dlaczego warto wynająć ładowarkę teleskopową?

Ładowarka teleskopowa to kosztowna maszyna. Wynajem pozwala na zachowanie ciągłości finansową - oszczędności można przeznaczyć na zupełnie inne, bardziej palące wydatki. Dlaczego ta maszyna sprawdzi się w niemal każdym przedsiębiorstwie budowlanym, a także w branży przemysłowej, logistycznej, transportowej? Ponieważ celem zmiany jej funkcji wystarczy dobrać odpowiedni osprzęt.

Co ważne osprzęt ten również można wynająć na czas, gdy jest potrzebny w firmie, a kolejno wymienić na inny. W ten sposób ładowarka teleskopowa może pełnić rolę wózka widłowego, podnośnika koszowego, wciągarki czy też masztu z żurawiem. Maszynę można doposażyć o chwytak, platformę, hak, łyżkę i więcej! Ale to nie wszystko, ponieważ ładowarki teleskopowe wyróżniają się opcja pełnego obrotu jak i maszyny ze sztywnym masztem. Zastosowanie znajdują także różne funkcje tak jak aktywacja trybu kraba.

Dlatego poruszanie się maszyną jest możliwe nawet w trudnych warunkach, gdy podłoże nie jest utwardzone. Możliwy jest także wybór maszyny pod względem rodzaju napędu, ponieważ wyróżniamy ładowarki z napędem spalinowym i hydrostatycznym. Oczywistą zaletą ładowarki jest także wysoki wysięg i spory udźwig. Korzystając z opcji wynajmu ładowarki możesz wybrać maszynę o parametrach odpowiadających potrzebom. 

Wynajem wózka widłowego to opłacalna opcja

Wózek widłowy to kolejna maszyna godna polecenia w przypadku większości branż. Niezależnie od tego czy działasz w branży magazynowej, transportowej, przemysłowej, sprzedażowej - wcześniej czy później wózek widłowy okazuje się potrzebny.

Jak z pewnością wiesz, wózek jezdniowy podnośnikowy to maszyna, która umożliwia podnoszenie i przenoszenie ładunków o wadze nawet do kilkunastu ton. Dostępne są wózki o zróżnicowanej ładowności i wymiarach. Oprócz tego wyróżnić można wózki widłowe elektryczne, gazowe oraz spalinowe. Dlatego maszyny te można stosować zarówno we wnętrzach (w takim wypadku należy wybrać wózek elektryczny), jak i też na zewnątrz. Możesz wynajmować różne modele, o odmiennym napędzie i parametrach, zależnie od aktualnych potrzeb.

Decydując się na wynajem ładowarki teleskopowej lub wózka widłowego czy innych maszyn można mieć pewność, że maszyna jest w dobrym stanie, posiada wszelkie wymagane decyzje, jest poddawana regularnym przeglądom. W dodatku osoba wynajmująca sprzęt nie musi martwić się o serwisowanie, naprawy, kolejne przeglądy. W przypadku SUN-DRA Lift te obowiązki leżą po stronie firmy wynajmującej maszynę. Zapewniamy także transport, stąd można liczyć na dodatkową oszczędność czasu i pieniędzy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i ustalmy szczegóły wynajmu!

Przeczytaj też:

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search