Jakie usługi świadczy Sun-Dra Lift?

Sun-dra Lift to firma zajmująca się głównie wynajmem podnośników, wózków widłowych, ładowarek teleskopowych. W naszej ofercie znajdują się podnośniki nożycowe, podnośniki przegubowe, podesty teleskopowe, ładowarki teleskopowe i wózki widłowe o udźwigu do 13t. Jednak wynajem sprzętu budowlanego to nie jedyna oferta firmy Sun-Dra Lift. Usługi dodatkowe, które oferujemy to: transport, szkolenia dla operatorów, relokacje, a także usługi serwisowe. I na tych ostatnich, usługach serwisowych dziś się skupimy.

Usługi serwisowe w Sun-dra Lift

Przez lata wynajmu i serwisowania własnych maszyn, zdobyliśmy odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, aby pomagać naszym klientom w kwestiach związanych z serwisem urządzeń UTB. Nasi pracownicy posiadają nie tylko doświadczenie w naprawach i serwisowaniu maszyn, ale i niezbędne kwalifikacje potwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego.

Dla naszych klientów, posiadających różnego rodzaju urządzenia techniczne, oferujemy:

  • Przygotowanie podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, wózków widłowych i innych urządzeń do pierwszego badania UDT oraz corocznych badań UDT, zarówno technicznie jak i przygotowanie dokumentacji

  • Prowadzenie ewidencji stopnia wykorzystania urządzeń oraz resursu dla urządzeń UTB

  • Remonty podestów ruchomych

  • Przeglądy gwarancyjne maszyn poszczególnych producentów: LG, Haulotte, Genie, MEC, Manitou, Sky Jack, Hollandlift, UpRight.

  • Serwis podnośników na terenie Polski, w miejscu, gdzie maszyna aktualnie pracuje

  • Sprzedaż części

  • Regeneracja akumulatorów, naprawa prostowników, naprawa elektroniki i elektryki

Serwis - nasza mocna strona

Bezpieczeństwo maszyny, a zarazem operatora oraz osób znajdujących się w okolicy, w bardzo dużym stopniu zależy od stanu technicznego maszyny. Aby zadbać o stan techniczny, wymagane są regularne przeglądy oraz przeprowadzanie koniecznych napraw. Dział serwisu w Sun-dra Lift składa się z szeregu doświadczonych i uprawnionych serwisantów, mechaników, konserwatorów i inżynierów, którzy są w stanie pomóc naszym klientom kompleksowo. Posiadając własny magazyn części oraz dobrze wyposażone samochody serwisowe, możemy zapewnić naszym klientom naprawy na najwyższym poziomie oraz w szybkim czasie. Konsultacje telefoniczne to także forma naszej pomocy, która już niejednokrotnie się sprawdziła.

Stała opieka konserwatora- dla kogo?

Jeśli posiadasz własny podnośnik, wózek widłowy czy też ładowarkę teleskopową, którą używasz jedynie podczas prac Twojej firmy, zapewne spotykasz się z kwestią serwisowania. Zatrudnienie na stałe własnego konserwatora do konserwacji i napraw jednej bądź kilku maszyn, nie zawsze jest opłacalne. Z Sun-dra Lift możesz skorzystać z oferty opieki serwisowej dla swojej firmy. Dzięki temu będziesz miał poczucie bezpieczeństwa, że w razie nagłej awarii zjawią się ludzie, którzy naprawią Twoją maszynę w miarę możliwości w najkrótszym czasie. Również badania UDT nie będą dla Ciebie wyzwaniem, ponieważ przypisany do Twojej firmy konserwator z Sun-Dra Lift zadba o wszystkie formalności oraz stan techniczny maszyny, pamiętając o terminach wymaganych badań.

Usługi serwisowe

Jeśli nie zdecydowałeś się na stałą opiekę konserwatora Sun-Dra Lift, a posiadasz maszynę, która potrzebuje konserwacji, naprawy czy przygotowania do badania UDT, również możesz się do nas zgłosić. Skontaktuj się z nami, dostarcz nam maszynę, zleć nam transport maszyny do naszej siedziby lub też zleć nam usługę serwisową w miejscu pracy maszyny.

Przeczytaj też:

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search