Przegląd rynku podnośników koszowych - top producenci i modele

Przegląd rynku podnośników koszowych - top producenci i modele

Wiodący producenci podnośników koszowych. Podnośniki koszowe - popularne modele. Wypożyczalnia nowoczesnych podnośników koszowych. Wynajem podnośników koszowych renomowanych producentów. Używane i nowe podnośniki koszowe. Serwis podnośników i części zamienne.

Przegląd rynku podnośników koszowych - top producenci i modele

Podnośniki koszowe, inaczej tzw. podesty ruchome lub zwyżki, to maszyny niezastąpione w wielu dziedzinach przemysłu i budownictwa. Umożliwiają bezpieczne wykonywanie prac na wysokościach oraz w trudno dostępnych miejscach bez konieczności używania  rusztowań czy drabin.

Rynek oferuje ogromny wybór podnośników koszowych od różnych producentów, jednak nie wszystkie zasługują na szczególną uwagę
i wyróżnienie. Na które zatem warto zwrócić uwagę i jakimi kryteriami kierować się przy wyborze?

Jak wybrać odpowiedni podnośnik koszowy?

Krok pierwszy - poszukaj informacji na temat wiodących producentów i zidentyfikuj firmę, która gwarantuje wysoką jakość i niezawodność swoich maszyn.

Wybór odpowiedniego podnośnika koszowego wymaga dokładnego rozważenia wielu czynników. Zrozumienie swoich potrzeb, rodzaju zastosowania i wymagań dotyczących bezpieczeństwa jest kluczowe. Wiodący producenci podnośników koszowych oferują różnorodne modele, które mogą sprostać różnym potrzebom, co pozwala znaleźć idealny podnośnik do danej pracy. Pamiętaj, że bezpieczeństwo zawsze powinno być priorytetem przy wyborze, a następnie  w trakcie użytkowaniu podnośnika koszowego.

Kryteria wyboru podnośnika koszowego, czyli co warto wziąć pod uwagę

 • Rodzaj zastosowania -  w zależności od rodzaju prac można wybrać odpowiedni typ podnośnika koszowego np. teleskopowy, nożycowy lub przegubowy.
 • Wysokość robocza oraz boczny  zasięg.
 • Obciążenie platformy, czyli udźwig.
 • Rodzaj napędu  i wielkość podnośnika - z zasady podnośniki z napędem elektrycznym używane są w pomieszczeniach zamkniętych (tutaj istotny jest  rozmiar maszyny), natomiast te z silnikiem spalinowym - na zewnątrz.
 • Mobilność -  korzystając z usług SUN - DRA Lift masz zapewniony transport podnośnika oraz jego relokację, warto o tym pamiętać!
 • Bezpieczeństwo  - upewnij się, że wybrany podnośnik  spełnia normy wymagane  przez  UDT.

Wiodący producenci podnośników koszowych

 • JLG Industries -  JLG Industries to jeden z czołowych producentów podnośników koszowych na świecie. Ich model JLG 450AJ jest bardzo popularny ze względu na swoją wysokość roboczą wynoszącą 15,72 metra oraz solidną konstrukcję.
 • Genie Industries  - Genie Industries oferuje szeroką gamę podnośników koszowych, w tym popularny model Genie S-60, który ma maksymalną wysokość roboczą wynoszącą 20,39 metra. To solidny i niezawodny sprzęt.
 • Skyjack  - Skyjack jest znany z produkcji ekonomicznych i trwałych podnośników koszowych. Model Skyjack SJIII 3219 cieszy się dużym uznaniem za swoją prostotę obsługi i niezawodność.
 • Haulotte  - Haulotte to producent podnośników koszowych o znakomitej jakości. Ich model Haulotte HA32PX oferuje imponującą wysokość roboczą 32 metry i doskonałą stabilność.

Potrzebujesz więcej  informacji? Pracownicy SUN - DRA Lift chętnie udzielają fachowych porad w oparciu o swoją rzetelną wiedzę i doświadczenie. 

Podnośniki przegubowe i nożycowe  MAGNI:  SUN - DRA Lift oficjalnym dealerem marki w Polsce

Firma MAGNI to renomowany producent podnośników przegubowych i nożycowych, który oferuje szeroki zakres maszyn do pracy na wysokości m.in. :

 • MAGNI RTH 6.25 SH -  podnośnik przegubowy o nośności 6,25 ton, który może pracować na wysokości do 25 metrów. Jest to doskonały wybór do prac budowlanych i przemysłowych.
 • MAGNI TH 6.20 SH - ten podnośnik nożycowy ma nośność 6 ton i może podnosić się na wysokość do 20 metrów. Jest bardzo stabilny i nadaje się do pracy na nierównym terenie.
 • MAGNI RTH 4.30 SH - kompaktowy podnośnik przegubowy o nośności 4 ton, który może osiągać wysokość 30 metrów. Doskonale nadaje się do prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
 • MAGNI TH 5.18 SH -  model o nośności 5 ton i wysokości podnoszenia do 18 metrów, jest łatwy w obsłudze i bardzo wszechstronny.
 • MAGNI RTH 3.23 SH -   niewielki podnośnik przegubowy o nośności 3 ton i maksymalnej wysokości 23 metrów, idealny do prac wewnątrz budynków lub na terenach miejskich.

Firma SUN-DRA Lift zajmuje się wynajmem i sprzedażą najpopularniejszych modeli podnośników wiodących producentów - zapraszamy do kontaktu +48 513 - 767 - 514 

 

Przeczytaj też:

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search