Wypożyczalnia maszyn budowlanych Legnica

Wypożyczalnia maszyn budowlanych

Wypożyczalnia maszyn budowlanych. SUN - DRA Lift już od wielu lat jest liderem na rynku wypożyczalni maszyn budowlanych. Doświadczenie pozwala nam zrozumieć potrzeby klientów i sprostać ich oczekiwaniom. Kładziemy nacisk na rzetelność i terminowość oraz dbamy o bezpieczeństwo - nasze maszyny są regularnie sprawdzane i serwisowane, spełniają wymogi UDT i posiadają niezbędną dokumentację..

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Legnica

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Legnica. SUN - DRA Lift  już od wielu lat jest liderem na rynku wypożyczalni maszyn budowlanych. Doświadczenie pozwala nam zrozumieć potrzeby klientów i sprostać ich oczekiwaniom. Kładziemy nacisk na rzetelność i terminowość oraz dbamy o bezpieczeństwo - nasze maszyny są regularnie sprawdzane i serwisowane, spełniają wymogi UDT i posiadają niezbędną dokumentację.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Legnica

Oferujemy konkurencyjne ceny wynajmu maszyn, co pozwala na ekonomiczną realizację każdego projektu.

Umowy wynajmu  są elastyczne -  możesz wypożyczać maszyny na krótki lub długi okres, w zależności od potrzeb Twojego przedsięwzięcia.  Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo - nasz zespół jest gotowy, aby świadczyć wsparcie i pomoc w zakresie wyboru odpowiednich maszyn, chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych - Park maszynowy SUN - DRA Lift

Nasza oferta to ponad 250 sztuk nowoczesnych maszyn, z których każda jest w doskonałym stanie technicznym.  Dysponujemy maszynami wiodących producentów, takich jak JLG, GENIE, SKYJACK, HAULOTTE, MEC, MANITOU, HOLLANDLIFT, UpRIGHT.  Zapewniamy serwis w trakcie trwania najmu  oraz części zamienne. Oferujemy wynajem takich maszyn jak:

  • podnośniki nożycowe - elektryczne i spalinowe

  • podnośniki masztowe elektryczne

  • podnośniki przegubowe i teleskopowe o napędzie elektrycznym i spalinowym

  • ładowarki teleskopowe proste i obrotowe

  • wózki widłowe - elektryczne, gazowe, spalinowe

  • dźwigi - żurawie, takich producentów jak  Liebherr i Grove.

Wynajem podnośników z operatorem

Nasza oferta wzbogacona jest o możliwość wypożyczenia podnośnika wraz z operatorem. Taka opcja jest niezwykle korzystna, ponieważ najemca ma zapewnioną obsługę sprzętu na najwyższym poziomie.

  • Kompetentny operator SUN - DRA Lift posiada wiedzę i doświadczenie, co gwarantuje bezpieczną oraz efektywną pracę.

  • Dzięki profesjonalnemu operatorowi ryzyko wypadków i uszkodzeń znacznie maleje.

  • Doświadczony operator  zna dobrze sprzęt, dzięki czemu pracuje sprawniej i może przyspieszyć postęp prac.

  • Wynajem z operatorem eliminuje potrzebę szkolenia własnych pracowników w zakresie obsługi podnośnika.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych - dostawa i odbiór podnośników na terenie całego kraju

Jesteśmy dostępni w każdym regionie Polski, ale główny obszar naszej działalności to województwa - dolnośląskie, lubuskie, śląskie
i opolskie. 
Dostarczymy maszyny na miejsce Twojego projektu i odbierzemy je po zakończeniu prac - w zakres naszych usług  wchodzi transport podnośników i innych maszyn. Szybki i bezpieczny transport zapewniają doświadczeni kierowcy SUN - DRA Lift.

Wynajem podnośników zamontowanych na samochodzie

W SUN - DRA Lift  jest możliwość wypożyczenia podnośnika koszowego, który jest zamontowany na samochodzie Mercedes Sprinter, wraz z wykwalifikowanym operatorem do obsługi maszyny. Jest to doskonała opcja ze względu na możliwość przemieszczania się w różne lokalizacje, co znacznie ułatwia przebieg prac i przyspiesza ich  realizację.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych -  warunki wynajmu w SUN - DRA Lift

Każda firma zajmująca się wypożyczaniem sprzętu budowlanego  posiada wewnętrzny regulamin zawierający wszystkie kwestie dotyczące zawarcia umowy wynajmu i stosowania się do jej zapisów.   Nie inaczej jest w SUN - DRA .  Ogólne warunki wynajmu znajdziesz na naszej stronie, zawierają one jasno określone zasady, które obowiązują obie strony ( wynajmujący - najemca) podczas trwania umowy.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych - wypożyczalnia podnośników, zwyżek, podestów

Podnośniki są niezastąpionym narzędziem w wielu branżach, umożliwiają dotarcie do miejsc, które byłyby trudno dostępne lub wręcz niemożliwe do osiągnięcia innymi sposobami. Podnośniki wykorzystywane są do różnorodnych prac, takich jak: prace budowlane, konserwacyjne, prace na drzewach, prace na liniach energetycznych, prace  instalacyjne w telekomunikacji, przy transporcie towarów w  magazynach i centrach logistycznych, w ratownictwie oraz rekreacji ( parki rozrywki, parki linowe). 

Nasza firma to nie tylko wynajem maszyn budowlanych, jesteśmy partnerem, który  kompleksowo dba o Twoje potrzeby. Oferujemy konkurencyjne ceny, najwyższą jakość i elastyczność w dostosowaniu naszych usług do Twoich wymagań,  niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym przedsiębiorcą czy dużą firmą budowlaną. Z SUN - DRA Lift zrealizujesz swój plan!

Wypożyczalnia maszyn budowlanych

Wynajem podnośników koszowych

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search