Podnośniki Zielona Góra

Podnośniki Zielona Góra

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w pracach na wysokości. Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorów podnośników koszowych pod wynajem, a także elektryków, monterów, hydraulików, spawaczy i innych specjalistów, którzy wykonają każde zlecenie na najwyższym poziomie. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż, serwis, konserwację i szkolenia na podnośniki w Zielonej Górze dostosowane do wymogów Urzędu Dozoru Technicznego. Każda nasza zwyżka jest wysokiej klasy nowoczesnym sprzętem, który pomocny jest podczas wykonywania prac na wysokości.

Wynajem podnośników

Wynajem podnośników w Zielonej Górze jest szybki i łatwy. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić planowane prace, a pomożemy dobrać odpowiedni podnośnik. Zwykle cena zależna jest od czasu wypożyczenia sprzętu, rodzaju zwyżki, a także od zamówienia dodatkowej obsługi. Chociażby możliwy jest wynajem podnośników koszowych zamontowanych na aucie Mercedes Sprinter o 21 m wysokości roboczej wraz z wykwalifikowanym operatorem, który obsługuje zwyżkę.

Podnośniki koszowe Zielona Góra

Podnośniki gotowe do wynajmu lub zakupu to najwyższej klasy maszyny. Prowadzimy wynajem podnośników koszowych, czyli podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe, podnośniki nożycowe, podnośniki elektryczne. Realizujemy też wynajem podnośników spalinowych z napędem 4 x 4 lub wynajem podnośników zamontowanych na samochodach z operatorem, lub bez. Każda nasza zwyżka jest nowoczesnym sprzętem. Jej konkretne parametry wpływają na pracę to waga podestu, maksymalny udźwig, wymiary platformy podnoszonej przez zwyżkę lub rozmiary maksymalnej wysokości, na jakiej może znaleźć się podłoga kosza.

Oferujemy Państwu możliwość wynajmu podnośników koszowych elektrycznych Genie, JLG, UpRight, Haulotte, które mają wysokość roboczą równą: 10 m, 12 m, 13,45 m, 15 m, 16 m, 21 m, albo podnośników nożycowych elektrycznych, które mają wysokość roboczą 8 m, 10 m,12 m,16 m. Podnośniki koszowe lub nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 20 m, 25 m.

Zwyżka Zielona Góra i dodatkowe usługi

Nasze kompleksowe usługi pozwalają nam prowadzić serwis nowych i używanych zwyżek w miejscu pracy maszyny, naprawiać prostowniki 24 V i 48 V, sprzedawać części pasujące do podnośników koszowych i nożycowych, do ładowarek teleskopowych, a także sprzedawać same zwyżki. Wykonujemy okresowe przeglądy gwarancyjne dla każdej zwyżki zgodnie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego, przygotowujemy do rejestracji w UDT itp.

Nasz zespół wykwalifikowanych inżynierów, techników i operatorów podnośników swoim doświadczeniem zapewnia bezpieczne i najwyższej jakości wykonanie usługi, która nie ogranicza się w naszej firmie do wynajmowania podnośników w Zielonej Górze. Posiadamy elektryków, monterów, hydraulików, spawaczy, którzy z powodzeniem wykonają każdą pracę na wysokości przy pomocy jednej z naszych zwyżek. Wykonujemy instalacje elektryczne, montaż reklam, malowanie, mycie itp. wykorzystując podnośniki koszowe.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search