Podnośniki Tychy

Podnośniki Tychy

Posiadamy zespół wykwalifikowanych inżynierów, techników i operatorów podnośników, którzy swoim doświadczeniem zapewniają bezpieczne i najwyższej jakości usługi, które nie ograniczają się w naszej firmie wyłącznie do wynajmu podnośników w Tychach. Wykonujemy także instalacje elektryczne, montaż i demontaż reklam, malowanie, mycie konstrukcji stalowych itp. oczywiście wykorzystując nasze zwyżki i podnośniki koszowe.

Uwaga: Koszt transportu maszyny w jedną stronę to 3 tyś zł / netto

Wynajem podnośników — główne zasady

Prace naszych specjalistów są jednak zarezerwowane dla klientów, jako dodatkowa usługa. Główną naszą działalnością jest wynajem podnośników na terenie obejmującym Tychy, jak i województwo śląskie. Cena za wynajem podnośników uwarunkowana jest głównie od długości czasu wypożyczenia sprzętu oraz od rodzaju zwyżki i dodatkowej obsługi. Zwykle wynajem podnośników ustalany jest na okres godzinowy, ale też na krótki lub dłuższy termin. Tychy mają możliwość wypożyczyć podnośniki koszowe elektryczne Genie, JLG, UpRight, Haulotte, które mają wysokość roboczą równą: 10 m, 12 m, 13,45 m, 15 m, 16 m, 21 m, albo podnośniki nożycowe elektryczne, które mają wysokość roboczą 8 m, 10 m,12 m,16 m. Podnośniki koszowe albo nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 20 m, 25 m.

Podnośniki koszowe Tychy

Realizując wynajem podnośników, warto zwrócić uwagę nie tylko na wysokość roboczą zwyżki, chociaż ta jest wyjątkowo istotna, ale też na informacje na temat takich parametrów jak waga podestu, maksymalny udźwig, wymiary platformy podnoszonej przez zwyżkę lub rozmiary maksymalnej wysokości, na jakiej może znaleźć się podłoga kosza.

Poza tym warto wybrać odpowiedni sprzęt. Posiadamy gotowe do pracy podnośniki przegubowe, teleskopowe akumulatorowe, podnośniki nożycowe akumulatorowe, podnośniki koszowe, zwyżki przegubowe, podnośniki teleskopowe spalinowe oraz podnośniki nożycowe spalinowe. Możliwy jest też wynajem podnośników koszowych zamontowanych na aucie Mercedes Sprinter o 21 m wysokości roboczej wraz z wykwalifikowanym operatorem, który obsługuje maszynę.

Zwyżka Tychy serwis

Prowadzimy kompleksowe usługi, do których wlicza się serwis nowych i używanych zwyżek w miejscu pracy maszyny, naprawa prostowników 24 i 48 V, sprzedaż części pasujących do podnośników koszowych i nożycowych, do ładowarek teleskopowych. Dodatkowo wykonujemy przeglądy gwarancyjne dla każdej zwyżki, przygotowanie używanych maszyn do badań okresowych przed Urzędem Dozoru Technicznego, do rejestracji w UDT, wydawanie duplikatów CE w Tychach.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search