Podnośniki Sosnowiec

Podnośniki Sosnowiec

Z powodzeniem od lat realizujemy wynajem podnośników różnych rodzajów i parametrów na dogodnych dla klienta warunkach, ale to nie wszystko. Nasza kompleksowa obsługa to także sprzedaż podnośników koszowych, serwis, konserwacja, szkolenia i współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego. Obejmujemy swoimi działaniami Sosnowiec, ale także inne miasta z województwa śląskiego.

Uwaga: Koszt transportu maszyny w jedną stronę to 3 tyś zł / netto

Wynajem podnośników na jakich warunkach?

Wynajem podnośników na sosnowieckich terenach uwarunkowany jest głównie od długości wypożyczenia sprzętu oraz od rodzaju zwyżki. Zwykle wynajem podnośników ustalany jest na okres godzinowy, ale także na krótki lub dłuższy termin. Sosnowiec ma możliwość wynająć podnośniki koszowe elektryczne Genie, JLG, UpRight, Haulotte, które mają wysokość roboczą równą: 10 m, 12 m, 13,45 m, 15 m, 16 m, 21 m, albo podnośniki nożycowe elektryczne, które mają wysokość roboczą 8 m, 10 m,12 m,16 m. Podnośniki koszowe lub nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 20 m, 25 m.

Wynajem podnośników koszowych zamontowanych na samochodzie o wysokości roboczej równej o 21 m możliwa jest z operatorem, a to też wpływa na warunki wypożyczenia sprzętu. Oprócz tego cena warunkowana jest także dodatkowymi usługami takimi jak dostęp do specjalisty typu elektryk, monter, hydraulik, spawacz lub inny. Dzięki tak bogatej zawodowo grupie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników wszelkie prace na wysokościach w Sosnowcu można w pełni powierzyć naszej firmie.

Rodzaje podnośników koszowych w Sosnowcu

Przy planowaniu prac na wysokościach pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt. Zwyżka elektryczna będzie odpowiednia podczas prac na hali produkcyjnej, gdyż nie będzie tam wytwarzać dodatkowego hałasu. Natomiast zwyżka spalinowa spisze się w otwartym terenie. Podnośniki mogą być też teleskopowe lub nożycowe. Te ostatnie pomocne będą w dotarciu wielu osób do jednego miejsca tuż nad podestem.

Jaka zwyżka taka praca Sosnowiec

Jesteśmy otwarci na współpracę nie tylko poprzez wynajem podnośników, ale też oferując różnego rodzaju prace na wysokościach. Do tej pory wykonywaliśmy instalacje elektryczne, prace instalacyjne dla przemysłu, montaż, demontaż reklam, banerów, ozdób świątecznych, jak również inne prace montażowe. Podnośniki koszowe w Sosnowcu przydają się nam także przy wykonywaniu sezonowego czyszczenia rynien, a nawet fotografowaniu lub filmowaniu miasta. Dodatkowo polecamy się przy wszelkiego rodzaju pracach w firmach przemysłowych, chociażby przy czyszczeniu hal, malowaniu oraz myciu konstrukcji stalowych.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search