Podnośniki Słubice

Podnośniki Słubice

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która realizuje wynajem podnośników koszowych na terenie województwa śląskiego, jak również na terenie województwa lubuskiego, chociażby obsługując miasto Słubice. Oferujemy całe swoje doświadczenie i profesjonalizm, pomagając dobrać odpowiednie podnośniki koszowe do potrzeb naszych klientów, dlatego wynajem podnośników w naszej firmie jest tak łatwy. Wystarczy skontaktować się z nami, przedstawić planowane prace, a już w niedługim czasie możliwie najlepsza zwyżka znajdzie się na miejscu.

Dobry wybór. Zwyżka Słubice

W Słubicach posiadamy do dyspozycji klientów różne rodzaje podnośników koszowych. Różnice pomiędzy nimi opierają się głównie na konstrukcji, np. podnośniki teleskopowe wysuwają jedno ramię, które może sięgnąć nad przeszkodę, aby ułatwić pracę w tym miejscu. Taka zwyżka powinna być umieszczona bezpośrednio pod miejscem, w którym trzeba wykonać usługę. Podnośniki nożycowe umożliwiają dostęp wielu osób do jednego miejsca tuż nad podestem.

Podnośniki koszowe: elektryczny i spalinowy różnią się także pod względem zasilania energii. Zasilany baterią pracuje ciszej, a zatem można z powodzeniem używać taki podnośnik koszowy wewnątrz pomieszczeń, a spalinową zwyżkę lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni.

Wynajem podnośników z obsługą

Jeśli pojawi się dylemat związany z wyborem odpowiedniej zwyżki, warto skontaktować się z nami, gdyż z pewnością pomożemy dobrać odpowiednie podnośniki koszowe do potrzeb klienta. Wystarczy przedstawić jakie usługi są do wykonania, a już w niedługim czasie możliwie najlepszy nasz podnośnik koszowy znajdzie się na miejscu.

Wynajem podnośników koszowych w Słubicach, ale także w innych miastach, które obsługujemy, zależny jest od okresu, na jaki wypożyczany jest sprzęt, od rodzaju zwyżki oraz od tego, czy jest zamówiona dodatkowa obsługa. Jednak dążymy do optymalizacji kosztów, przy jednoczesnym zapewnianiu wysokiej jakości usług.

Podnośniki koszowe w Słubicach

Oprócz operatorów podnośników udostępniamy w Słubicach specjalistów, którzy wykonają każdą pracę na wysokości przy pomocy jednej z naszych zwyżek, np. instalacje elektryczne, montaż reklam, malowanie, mycie okien, dbanie o drzewa, czyszczenie rynien itp. Chętnie podejmiemy się zadań, których do tej pory nie wykonywaliśmy, gdyż doświadczenie i ciągły rozwój naszych pracowników sprawia, że wynajem podnośników w Słubicach, a także dodatkowe formy naszej działalności, typu szkolenia, serwis są na najwyższym poziomie.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search