Podnośniki Skarbimierz

Podnośniki Skarbimierz

Podesty, zwyżki lub podnośniki koszowe to maszyny, które pozwalają wykonać prace na znacznych wysokościach. Jeżeli szukają Państwo takich maszyn i urządzeń w Skarbimierzu, serdecznie zapraszamy Was do przeanalizowania naszej pełnej oferty, ponieważ wynajem podnośników to nasza specjalność.

Podnośniki koszowe w Skarbimierzu

Posiadamy gotowe do pracy podnośniki przegubowe, teleskopowe akumulatorowe, podnośniki nożycowe akumulatorowe, podnośniki koszowe, przegubowe i teleskopowe spalinowe, a też podnośniki nożycowe spalinowe. Możliwy jest też wynajem podnośników koszowych zamontowanych na aucie Mercedes Sprinter o 21 m wysokości roboczej wraz z wykwalifikowanym operatorem, który obsługuje maszynę.

Podnośniki oferowane przez nas w Skarbimierzu, np. podnośniki koszowe elektryczne Genie, JLG, UpRight, Haulotte mają wysokość roboczą równą: 10m, 12m, 13,45m, 15m, 16m, 21m, natomiast podnośniki nożycowe elektryczne mają wysokość roboczą 8m, 10m,12 m,16m. W tej kategorii mamy także podnośniki MEC. Podnośniki koszowe lub nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8m, 10m, 12m, 14m, 16m, 20m, 25m.

Zwyżka Skarbimierz przy pracy

Zwyżka przydaje się przy wykonywaniu instalacji elektrycznych, prac instalacyjnych dla przemysłu, montażu i demontażu reklam, banerów, flag, ozdób świątecznych. Zwyżka z naszym operatorem lub bez, na krótszy lub dłuższy termin polecana jest do prac w halach przemysłowych, przy malowaniu oraz myciu konstrukcji stalowych, przy czyszczeniu rynien. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że te i inne prace nie zawsze mogą być wykonane przez zamawiających nasze usługi, więc dla naszych klientów, także ze Skarbimierza wykonujemy te usługi razem z wynajmem zwyżki. Posiadamy nie tylko wysoko wykwalifikowany zespół operatorów podnośników koszowych, ale także elektryków, monterów, hydraulików i spawaczy.

Wynajem podnośników i nie tylko

Wynajem podnośników w Skarbimierzu to nie wszystko. Prowadzimy kompleksowe usługi, do których wlicza się serwis nowych i używanych zwyżek w miejscu pracy maszyny, naprawa prostowników 24 i 48 V, sprzedaż części do podnośników koszowych i nożycowych, do ładowarek teleskopowych. Dodatkowo prowadzimy wykonanie okresowych przeglądów gwarancyjnych dla każdej zwyżki, przygotowanie używanych maszyn do badań okresowych przed UDT albo do rejestracji w UDT, a także wydawanie duplikatów CE i inne usługi. Zrobimy wszystko, żeby prace na wysokości z naszymi zwyżkami były bezpieczne.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search