Podnośniki Polkowice

Podnośniki Polkowice

Już od wielu lat specjalizujemy się w pracach na wysokościach i realizujemy wynajem podnośników. Mamy odpowiednio duże doświadczenie, by precyzyjnie dobrać nasz nowoczesny, zawsze sprawny technicznie sprzęt do konkretnej usługi i warunków zewnętrznych lub wewnętrznych na miejscu pracy. Prowadzimy też serwis z dojazdem do każdego miejsca zgłoszenia awarii.

Wynajem podnośników

Oferujemy całe swoje doświadczenie i profesjonalizm, dobierając odpowiednie podnośniki koszowe do potrzeb związanych z rynkiem podnośników ruchomych dla naszych klientów, dlatego wynajem podnośników w Polkowicach jest dla naszych klientów tak łatwy. Wystarczy skontaktować się z nami, przedstawić planowane prace, a już w niedługim czasie możliwie najlepsza nasza zwyżka znajdzie się na miejscu pracy.

Zwykle koszty za wynajem podnośników koszowych w Polkowicach, ale także w innych miastach, które obsługujemy, zależny jest od okresu, na jaki wypożyczany jest sprzęt, od rodzaju zwyżki oraz od tego, czy jest zamówiona dodatkowa obsługa. Jednak zawsze dążymy do optymalizacji kosztów, przy jednoczesnym zapewnianiu wysokiej jakości usług.

Podnośniki koszowe w Polkowicach

W Polkowicach dysponujemy nowoczesnym zapleczem w postaci zawsze sprawnych, nowoczesnych podnośników koszowych. Posiadamy podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe, podnośniki nożycowe, podnośniki elektryczne. Możliwy jest też wynajem podnośników spalinowych z napędem 4 x 4 lub wynajem podnośników zamontowanych na samochodach z operatorem, lub bez operatora.

Każda nasza zwyżka jest nowoczesnym sprzętem. Realizując wynajem podnośników koszowych, warto zwrócić uwagę też na wagę podestu, maksymalny udźwig, wymiary platformy podnoszonej przez zwyżkę i rozmiary maksymalnej wysokości, na jakiej może znaleźć się kosz. Jakie podnośniki możemy Państwu wynająć w Polkowicach? Jesteśmy gotowi wynająć podnośniki koszowe elektryczne Genie, JLG, UpRight, Haulotte, które mają wysokość roboczą równą: 10 m, 12 m, 13,45 m, 15 m, 16 m, 21 m, albo podnośniki nożycowe elektryczne, które mają wysokość roboczą 8 m, 10 m,12 m,16 m. Podnośniki koszowe lub nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 20 m, 25 m.

Zwyżka Polkowice

Nasze kompleksowe usługi pozwalają nam prowadzić serwis nowych i używanych zwyżek w miejscu pracy maszyny, naprawiać prostowniki 24 V i 48 V, sprzedawać części pasujące do podnośników koszowych i nożycowych, do ładowarek teleskopowych, a także sprzedawać same zwyżki. Wykonujemy okresowe przeglądy gwarancyjne dla każdej zwyżki zgodne z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego, przygotowujemy do rejestracji w UDT itp.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search