Podnośniki Nowa Sól

Podnośniki Nowa Sól

Zasadniczą działalnością naszej firmy jest wynajem podnośników na terenie obejmującym Nową Sól, jak i województwo lubuskie. Prowadzimy także sprzedaż maszyn, serwis, konserwację, szkolenia i przygotowujemy urządzenia do badań okresowych przed Urzędem Dozoru Technicznego.

Wynajem podnośników

Cena za wynajem podnośników uwarunkowana jest głównie od długości czasu wypożyczenia sprzętu oraz od rodzaju zwyżki, a także od zamówienia dodatkowej obsługi. Zwykle wynajem podnośników ustalany jest na okres godzinowy, ale nasze maszyny wypożyczane są też na krótkoterminowych lub długoterminowych umowach.

Mieszkańcy Nowej Soli mają możliwość wypożyczyć podnośniki koszowe elektryczne Genie, JLG, UpRight, Haulotte, które mają wysokość roboczą równą: 10 m, 12 m, 13,45 m, 15 m, 16 m, 21 m, albo podnośniki nożycowe elektryczne, które mają wysokość roboczą 8 m, 10 m,12 m,16 m. Podnośniki koszowe lub nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 20 m, 25 m.

Podnośniki koszowe Nowa Sól

Posiadamy gotowe do pracy podnośniki przegubowe, teleskopowe akumulatorowe, podnośniki nożycowe akumulatorowe, podnośniki koszowe, zwyżki przegubowe i teleskopowe spalinowe lub nożycowe spalinowe. Możliwy jest też wynajem podnośników koszowych zamontowanych na aucie Mercedes Sprinter o 21 m wysokości roboczej wraz z wykwalifikowanym operatorem.

Wynajem podnośników to nie tylko wybór maszyny, warto zwrócić uwagę także konkretne parametry, takie jak waga podestu, maksymalny udźwig, wymiary platformy podnoszonej przez zwyżkę lub rozmiary maksymalnej wysokości, na jakiej może znaleźć się podłoga kosza.

Zwyżka Nowa Sól i dodatkowe usługi

Wynajem podnośników koszowych to nie wszystko. Prowadzimy też kompleksowe usługi, do których wlicza się serwis nowych i używanych zwyżek w miejscu pracy maszyny, naprawa prostowników 24 i 48 V, sprzedaż części pasujących do podnośników koszowych i nożycowych. Dodatkowo specjalizujemy się w przygotowywaniu okresowych przeglądów gwarancyjnych dla każdej zwyżki, zabezpieczeniem używanych maszyn do badań okresowych przed Urzędem Dozoru Technicznego, do rejestracji w UDT, wydawanie duplikatów CE w Nowej Soli.

Nasz zespół wykwalifikowanych inżynierów, techników i operatorów podnośników swoim doświadczeniem zapewnia bezpieczną usługę na najwyższym poziomie. Posiadamy wykwalifikowanych elektryków, monterów, hydraulików, spawaczy i innych specjalistów, którzy z powodzeniem wykonają każdą pracę na wysokości przy pomocy jednej z naszych zwyżek. Wykonujemy instalacje elektryczne, montaż i demontaż reklam, malowanie, mycie konstrukcji stalowych itp. oczywiście wykorzystując nasze podnośniki koszowe.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search