Podnośniki Lubin

Podnośniki Lubin

Prowadzimy kompleksowe usługi w Lubinie, w ramach których nie tylko realizujmy wynajem podnośników, ale także prowadzimy serwis nowych i używanych zwyżek w miejscu pracy maszyny. Możemy także naprawiać prostowniki 24 V i 48 V, sprzedawać części pasujące do podnośników koszowych i nożycowych, do ładowarek teleskopowych, a także sprzedawać same zwyżki. Wykonujemy okresowe przeglądy gwarancyjne dla każdej zwyżki zgodne z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego, a także przygotowujemy do rejestracji w UDT i prowadzimy szkolenia.

Posiadamy brygadę wykwalifikowanych inżynierów, techników i operatorów podnośników, którzy mimo doświadczenia i wiedzy, która umożliwia bezpieczne i najwyższej jakości wykonanie usługi, dbają o doskonalenie swoich umiejętności i rozwój. Posiadamy elektryków, monterów, hydraulików, spawaczy, którzy z powodzeniem wykonają każdą pracę na wysokości przy pomocy jednej z naszych zwyżek. Wykorzystując nasze podnośniki koszowe wykonujemy instalacje elektryczne, montaż reklam, malowanie, mycie i inne czynności na wysokości.

Wynajem podnośników

Już od wielu lat specjalizujemy się w pracach na wysokości i realizujemy wynajem podnośników. Mamy odpowiednio duże doświadczenie, by precyzyjnie dobrać nasz nowoczesny, zawsze sprawny technicznie sprzęt do konkretnej usługi i warunków zewnętrznych lub wewnętrznych na miejscu pracy. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić planowane prace, a pomożemy dobrać odpowiedni podnośnik.

Wynajem podnośników w Lubinie jest szybki, łatwy i pewny. Zapewniamy wysoką jakość usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Jednak warto wspomnieć, że cena zwykle zależna jest od okresu, na jaki wypożyczany jest sprzęt, a także od rodzaju zwyżki oraz od zamówienia dodatkowej obsługi. Możliwy jest wynajem podnośników koszowych w Lubinie zamontowanych na aucie Mercedes Sprinter o 21 m wysokości roboczej wraz z wykwalifikowanym operatorem, który obsługuje zwyżkę.

Podnośniki koszowe

Prowadzimy wynajem podnośników koszowych, pośród których można wyróżnić podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe, podnośniki nożycowe, podnośniki elektryczne. Możliwy jest też wynajem podnośników spalinowych z napędem 4 x 4 lub wynajem podnośników zamontowanych na samochodach z operatorem, lub bez operatora. Każda nasza zwyżka jest nowoczesnym sprzętem. Decydując się na wynajem podnośników koszowych, warto zwrócić uwagę także na wagę podestu, maksymalny udźwig, wymiary platformy podnoszonej przez zwyżkę i rozmiary maksymalnej wysokości, na jakiej może znaleźć się kosz.

Zwyżka Lubin

Wysokość robocza to maksymalna wysokość, jaką osiąga konkretna zwyżka. W Lubinie jesteśmy gotowi wynająć Państwu podnośniki koszowe elektryczne Genie, JLG, UpRight, Haulotte, które mają wysokość roboczą równą: 10 m, 12 m, 13,45 m, 15 m, 16 m, 21 m, albo podnośniki nożycowe elektryczne, które mają wysokość roboczą 8 m, 10 m,12 m,16 m. Natomiast podnośniki koszowe lub nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 20 m, 25 m.

  • Dane rejestrowe firmy:
  • „Sun-Dra lift” Grzegorz Dragan
  • Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica
  • NIP: PL6912499363
  • REGON: 021980806
  • Email:
  • Phone: +48 513 767 514
© Copyright 2019. All Rights Reserved SUN-DRA Lift by DGMS

Search