Kompleksowa oferta z zakresu podnośników nożycowych od Sun-dra Lift

Podnośniki Lubin

Prowadzimy kompleksowe usługi w Lubinie, w ramach których realizujmy wynajem i sprzedaż podnośników, a także prowadzimy serwis nowych i używanych zwyżek w miejscu pracy maszyn. Nasz wykwalifikowany serwis zajmuje się także naprawą prostowników 24 V i 48 V, sprzedażą części pasujących do podnośników koszowych i nożycowych, do ładowarek teleskopowych, a także sprzedażą sprzętu zwyżkowego. Wykonujemy okresowe przeglądy gwarancyjne dla każdej zwyżki, zgodne z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego, a także przygotowujemy do rejestracji w UDT i prowadzimy szkolenia na operatorów.

Wynajem podnośników

Już od wielu lat specjalizujemy się w pracach na wysokości z powodzeniem realizując wynajem podnośników. Posiadamy duże doświadczenie, które pozwala precyzyjnie dobrać odpowiedni wysięgnik względem potrzeb klienta. Dodatkowo pod uwagę brane są również inne czynniki, takie jak warunki pracy, fakt czy sprzęt będzie użytkowany na zewnątrz, czy wewnątrz obiektów budowlanych. Współpracując z nami macie Państwo pewność, że sprzęt jest całkowicie sprawny technicznie, odpowiednio serwisowany i konserwowany do dalszej eksploatacji. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić planowane prace, a pomożemy dobrać odpowiedni podnośnik.

Jaki jest koszt wynajmu zwyżki?

Wynajem podnośników w Lubinie jest szybki, łatwy i pewny. Zapewniamy wysoką jakość usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Jednak warto wspomnieć, że cena zależna jest od kilku czynników. Zwykle na jej wysokość składają się informacje: okres na jaki wypożyczany jest sprzęt, rodzaj zwyżki, czy zamówienie dodatkowej obsługi. Prowadzimy wynajem podnośników koszowych w Lubinie bez operatora, w systemie dziennym lub w systemie godzinowym z operatorem. 

Podnośniki koszowe - jakie podesty ruchome na wynajem?

Prowadzimy wynajem podnośników koszowych różniących się między sobą sposobem podnoszenia kosza oraz metodą zasilania (dostępne podnośniki elektryczne i spalinowe). Jeśli poszukujesz:

  • podnośniki przegubowe,
  • podnośniki teleskopowe,
  • podnośniki nożycowe,
  • podnośniki masztowe,

na terenie Lubina i okolic - Sun-dra Lift to najlepszy wybór!

Możliwy jest też wynajem podnośników spalinowych z napędem 4 x 4. Każda nasza zwyżka jest nowoczesnym sprzętem - nie pracujemy i nie dajemy pracować innym na przestarzałych maszynach. Decydując się na wynajem podnośników koszowych, warto zwrócić uwagę także na wagę podestu, maksymalny udźwig, wymiary platformy podnoszonej przez zwyżkę i maksymalną wysokość roboczą., na jakiej znajduje się kosz. Nasz zespół doradców zadba o to, by wyżej wymienione kwestie zostały poruszone i uzgodnione przed rozpoczęciem współpracy.

 

Zwyżka Lubin - do jakiej wysokości?

Wysokość robocza to maksymalna wysokość, na której można pracować przebywając w koszu – np. maszyna podnosi się na 9m, co oznacza, że podłoga kosza jest na 9m, ale wysokość robocza to 11 metrów ponieważ do podłogi dodaje się człowieka i wysięg rąk.

W Lubinie jesteśmy gotowi wynająć Państwu podnośniki koszowe elektryczne Genie, JLG, UpRight, Haulotte, Magni, które mają wysokość roboczą równą: 10 m, 12 m, 13,45 m, 15 m, 16 m, 21 m, albo podnośniki nożycowe elektryczne, które mają wysokość roboczą 8 m, 10 m,12 m,16 m. Natomiast podnośniki koszowe lub nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 20 m, 25 m.

Podnośniki koszowe różne rodzaje do wynajęcia - slider

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search