Podnośniki Kostrzyn

Podnośniki Kostrzyn

Kostrzyn to jedno z miast, w którym realizujemy z powodzeniem wynajem podnośników koszowych, np. elektrycznych Genie, JLG, UpRight, Haulotte, które mają wysokość roboczą równą: 10 m, 12 m, 13,45 m, 15 m, 16 m, 21 m, albo podnośników nożycowych elektrycznych, które mają wysokość roboczą 8 m, 10 m,12 m,16 m. Podnośniki koszowe lub nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 20 m, 25 m.

Szybki i prosty wynajem podnośników

Prowadzimy wynajem podnośników koszowych najwyższej klasy. Są to niezawodne podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe, podnośniki nożycowe i podnośniki elektryczne, a także podnośniki spalinowe z napędem 4 x 4. Realizujemy też wynajem podnośników zamontowanych na samochodach z operatorem lub bez. Każda nasza zwyżka jest nowoczesnym sprzętem.

Wynajem podnośników koszowych w Kostrzynie, ale także w innych miastach, które obsługujemy jest optymalizowany pod względem kosztów. Należy jednak pamiętać, że ostateczna cena wynajmu jest zależna od okresu, na jaki wypożyczany jest sprzęt, od rodzaju zwyżki oraz od tego, czy jest zamówiona dodatkowa obsługa w postaci operatora lub dowolnego specjalisty typu elektryk, monter, hydraulik, spawacz.

Podnośniki koszowe w Kostrzynie

Chcąc wynająć podnośnik koszowy w Kostrzynie, warto wziąć pod uwagę nie tylko wysokość roboczą sprzętu, ale także różnice opierające się głównie na konstrukcji. Podnośniki koszowe i nożycowe mają dużą zwrotność i małe wymiary. Te o napędzie elektrycznym sprawdzą się do prac montażowych, elektrycznych, instalacyjnych i konserwatorskich we wnętrzach, gdyż nie wytwarzają dodatkowego hałasu, ale nadają się także do przestrzeni otwartej, jeśli mają możliwość stanąć na utwardzonym podłożu. Spalinowa zwyżka najlepiej sprawdzi się w terenie.

Można jeszcze dodać, że podnośniki teleskopowe wysuwają jedno ramię, które może sięgnąć nad przeszkodę, aby ułatwić pracę w tym miejscu. Trzeba pamiętać, aby taka zwyżka była umieszczona bezpośrednio pod miejscem, w którym trzeba pracować. Podnośniki nożycowe wyglądają jak kilka połączonych ze sobą nożyczek. Umożliwiają dostęp wielu osób do jednego miejsca tuż nad podestem.

W momencie pojawienia się dylematu, który podnośnik wybrać, nasi pracownicy służą pomocą w udzielaniu wszelkich informacji i przy podjęciu decyzji odpowiadającej potrzebom klienta i warunkom, w których mogą pracować poszczególne podnośniki koszowe.

Zwyżka na badaniach technicznych. Kostrzyn

Kostrzyn to miejsce, w którym prowadzimy także serwis nowych i używanych zwyżek z dojazdem do miejsca pracy maszyny oraz sprzedaż części pasujących do podnośników koszowych i nożycowych. Wykonujemy też okresowe przeglądy gwarancyjne dla każdej zwyżki zgodne z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search