Podnośniki Głogów

Podnośniki Głogów

Już od wielu lat realizujemy wynajem podnośników głównie na terenie województwa śląskiego, a zatem także w Głogowie. Posiadamy podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe, podnośniki nożycowe, podnośniki elektryczne. Możliwy jest też wynajem podnośników spalinowych z napędem 4 x 4, wynajem podnośników zamontowanych na samochodach z operatorem, lub bez operatora. Zainteresowanym podmiotom zapewniamy kompleksowy wynajem podnośników koszowych w Głogowie zamontowanych na aucie Mercedes Sprinter o 21 m wysokości roboczej wraz z wykwalifikowanym operatorem, który obsługuje podnośnik.

Podnośniki koszowe w Głogowie

Dysponujemy różnymi rodzajami podnośników koszowych. Różnice pomiędzy nimi opierają się głównie na konstrukcji, np. podnośniki teleskopowe wysuwające jedno ramię, które może sięgnąć nad przeszkodę, aby ułatwić pracę w tym miejscu. Trzeba pamiętać, aby taka zwyżka była umieszczona bezpośrednio pod miejscem, w którym trzeba pracować. Podnośniki nożycowe wyglądają jak kilka połączonych ze sobą nożyczek. Umożliwiają dostęp wielu osób do jednego miejsca tuż nad podestem.

Różnica pomiędzy podnośnikiem elektrycznym i spalinowym polega na źródle energii. Sprzęt zasilany baterią pracuje ciszej, a zatem można z powodzeniem używać taki podnośnik koszowy wewnątrz pomieszczeń, natomiast spalinową zwyżkę lepiej wykorzystać w terenie.

Wynajem podnośników

Jeśli jednak będziemy mieć kłopot z wybraniem odpowiedniej zwyżki, warto skontaktować się z nami, gdyż z pewnością pomożemy dobrać odpowiednie podnośniki koszowe do potrzeb klienta. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić planowane prace, a już w niedługim czasie możliwie najlepszy nasz podnośnik koszowy znajdzie się na miejscu pracy. Oferujemy całe swoje doświadczenie i profesjonalizm.

Dążymy do optymalizacji kosztów, przy jednoczesnym zapewnianiu wysokiej jakości usług. Dlatego zwykle koszty za wynajem podnośników koszowych w Głogowie, ale też w innych miastach, które obsługujemy, zależne są od okresu, na jaki wypożyczany jest sprzęt, od rodzaju zwyżki oraz od tego, czy jest zamówiona dodatkowa obsługa. Oprócz operatorów podnośników udostępniamy doświadczonych specjalistów, którzy wykonają każdą pracę na wysokości przy pomocy jednej z naszych zwyżek, np. instalacje elektryczne, montaż reklam, malowanie, mycie itp.

Zwyżka Głogów i dodatkowe bonusy

W Głogowie realizujemy nie tylko wynajem podnośników koszowych, ale też inne usługi takie, jak serwis nowych i używanych zwyżek z dojazdem do maszyny. Sprzedajemy podnośniki koszowe i nożycowe oraz części pasujące do tych maszyn, m.in. ładowarki teleskopowe. A poza tym prowadzimy szkolenia i wykonujemy okresowe przeglądy gwarancyjne dla każdej zwyżki zgodne z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego, przygotowujemy do rejestracji w UDT itp.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search