Podnośniki Gliwice

Podnośniki Gliwice

Oferowane przez nas podnośniki koszowe często są wykorzystywane do prac sezonowych takich jak odśnieżanie dachów, strącanie sopli, czyszczenie rynien. W ramach świadczonych usług zapewniamy na terenie Gliwic zwyżki oraz wynajem podnośników do przycinania drzew lub pielęgnacji wysokich żywopłotów w parkach. Jednak wynajem podnośników to nie wszystko. Oferujemy też naszych wykwalifikowanych specjalistów takich jak elektryk, monter, hydraulik lub spawacz. Wykorzystując podnośniki koszowe, wykonamy instalację elektryczną, montaż i demontaż reklam, banerów, ozdób świątecznych, jak również inne prace na wysokości typu malowanie, mycie konstrukcji stalowych itp.

Podnośniki koszowe w Gliwicach

Niezakłóconą pracę na wysokościach nawet w trudniejszych warunkach na zewnątrz lub w pomieszczeniach zapewniają podnośniki przegubowe spalinowe, podnośniki koszowe, podnośniki nożycowe elektryczne lub nożycowe spalinowe, z operatorem lub bez operatora. Poza tym wymagającym klientom oferujemy wynajem podnośnika koszowego zamontowanego na samochodzie 21 m wysokości roboczej z operatorem.

Jaki konkretnie model podnośników wynająć do prac we wnętrzach lub w terenie? Zwyżka elektryczna będzie odpowiednia podczas prac na hali produkcyjnej, gdyż nie będzie tam wytwarzać dodatkowego hałasu, dzięki zasilaniu przez baterię. Natomiast zwyżka spalinowa spisze się w otwartym terenie. Podnośniki, które wypożyczamy, mogą być też teleskopowe. Pomocne będą w dotarciu do jednego miejsca tuż nad podestem, ułatwiając chociażby mycie okien. Jeśli pojawią się problemy z wyborem odpowiedniej zwyżki, wystarczy skontaktować się z nami, a my pomożemy dobrać odpowiednie podnośniki.

Zwyżka Gliwice

Jeżeli interesuje Was wynajem podnośników, warto zwrócić uwagę na informacje na temat takich parametrów jak waga podestu, maksymalny udźwig ciężaru, wymiary platformy podnoszonej przez zwyżkę, czy też rozmiary maksymalnej wysokości, na jakiej może znaleźć się podłoga kosza. Istotne są także informacje o wysokości roboczej dostępnej zwyżki.

Zainteresowane osoby i podmioty z Gliwic mają możliwość wynająć w naszej firmie podnośniki koszowe elektryczne Genie, JLG, UpRight, Haulotte, które mają wysokość roboczą równą: 10 m, 12 m, 13,45 m, 15 m, 16 m, 21 m, albo podnośniki nożycowe elektryczne, które mają wysokość roboczą 8 m, 10 m,12 m,16 m. Podnośniki koszowe lub nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8 m, 10 m, 12 m, 14 m, 16 m, 20 m, 25 m.

Wynajem podnośników

Koszt wynajmu podnośników na terenie Gliwic uwarunkowany jest głównie od długości wypożyczenia sprzętu oraz od rodzaju zwyżki. Zwykle wynajem zwyżki ustalany jest na okres godzinowy, ale także na krótki lub dłuższy termin.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search