Podnośniki Brzeg

Podnośniki Brzeg

Wystarczy skontaktować się z nami, opowiedzieć o planowanych pracach w Brzegu, a my pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt. Udzielimy także informacji na temat takich parametrów wynajmowanych podnośników jak waga, maksymalny udźwig, wymiary platformy podnoszonej przez zwyżkę, czy też maksymalna wysokość, na jakiej może znaleźć się podłoga kosza. Zawsze udzielimy informacji o wysokości roboczej każdej naszej zwyżki.

Wynajem podnośników

Wynajem podnośników w Brzegu rozpoczynamy od zapoznania się z konkretną pracą, którą trzeba wykonać z ich pomocą, aby móc idealnie dopasować sprzęt do potrzeb klineta. Chociażby zwyżki teleskopowe ułatwiają wsunięcie się z maszyną pod przeszkodę, dzięki temu, że ramię podnośnika zostało podzielone na segmenty. Taka konstrukcja sprawia, że łatwo dostać się w trudno dostępne miejsca na wysokościach. Natomiast podesty nożycowe przydają się w dotarciu do wysoko położonego miejsca wielu osobom. Takie podnośniki wynajmujemy w Brzegu zwykle do budowy mostów, wiaduktów, ale także wykorzystywane są one przy myciu szyb, przy montażu reklam.

Zwyżki rozróżnia się także przez energię zasilającą. Elektryczne podnośniki koszowe wyposażone są w baterie, które można u nas dokupić. Chętnie są używane w budynkach, w których dodatkowe źródło hałasu jest niewskazane, albo w miejscach, w których trzeba mieć własną energię. Natomiast podnośniki spalinowe działają jak samochody, dlatego polecane są do prac na otwartym terenie.

Podnośniki koszowe w Brzegu

Umożliwiamy wynajem podnośników zamontowanych na aucie Mercedes Sprinter o 21 m wysokości roboczej wraz z wykwalifikowanym operatorem, który obsługuje maszynę. Podnośniki, które oferujemy w Brzegu to między innymi: podnośniki koszowe elektryczne Genie, JLG, UpRight, Haulotte mają wysokość roboczą równą: 10m, 12m, 13,45m, 15m, 16m, 21m, podnośniki nożycowe elektryczne mają wysokość roboczą 8m, 10m,12 m,16m. Podnośniki koszowe lub nożycowe spalinowe Genie, JLG, UpRight, Haulotte dostępne są o wysokości roboczej 8m, 10m, 12m, 14m, 16m, 20m, 25m.

Zwyżka Brzeg

Prowadzimy kompleksowe usługi wynajmu podnośników w Brzegu, do których wlicza się serwis nowych i używanych zwyżek w miejscu pracy maszyny, naprawa prostowników 24 i 48 V, sprzedaż części do podnośników koszowych i nożycowych, do ładowarek teleskopowych. Dodatkowo prowadzimy okresowe przeglądy techniczne, przygotowanie używanych podnośników do badań okresowych przed UDT, do rejestracji w UDT, a także wydawanie duplikatów CE i inne usługi.

 

SUN-DRA Lift Grzegorz Dragan

Adres: ul. Poznańska 29k, 59-220 Legnica

NIP: PL6912499363

REGON: 021980806

+48 513 767 514

Search